KONST / Litografier / Färglitografi 10562226
nr 1056 2226
Louis Nitka
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Louis Nitka (f. 1940), Sverige, 23/195, signerad, motivet: 7x7
Louis Nitka, fransk-svensk konstnär, illustratör och skämttecknare född 1940.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 september 2016
kl 20:18:14
19/9 02:11:36
Louis Nitka
Läs mer om Louis Nitka